Děčínsko má novou restauraci stvořenou pro gurmány

Restaurace stvořená pro gurmány byla otevřena nedaleko Děčína, v pohádkovém prostředí na Mezní Louce. Ačkoliv je zaměřena na česká tradiční jídla, rozhodně v ní nenajdete smažák či hranolky.    Restaurace a penzion U Fořta umožňuje splnit jakékoliv přání hostů. Je ideální jak pro firemní či rodinné akce, tak i kurzy, svatby a nebo romantickou či rodinnou pohodu.

Majitel se drží motta: "Život je příliž krátký na to, aby jsme jedli špatné věci". A tak restaurace nabízí jídla z kvalitních, čerstvých a převážně lokálních surovin, aby si zákazníci mohli dopřát požitek z místního kraje. Každý měsíc v restauraci probíhá degustace, která se skládá z pěti chodů.

Hosté by měli cítit příjemnou atomosféru jak ve 200 let staré hájence, tak především pak z přírody, která na ně dýchá všude kolem. Samotná hájenka se nachází v srdci národního parku Českosaského Švýcarska a je jedinečná svou polohou. Přímo u hájenky začíná Gabrilina stezka na Pravčickou Bránu, stezka do Soutěsek či na skalní hrad Šaunštejn.

Společně s novou restaurací ve staré hájence byly vybudované i luxusní seníky, které jsou jak stvořené pro zamilované páry. Představte si i Vy probudit se ráno v nádherné přírodě za zvuku jelenů... A pokud to pro Vás není příjemná představa, nevadí, areál nabízí pokoje přímo v hájence, kde na Vás dýchne domácí atmosféra.

Restaurace a penzion U Fořta umožňuje splnit jakékoliv přání hostů.

Je ideální jak pro firemní či rodinné akce, tak i kurzy, svatby a nebo romantickou či rodinnou pohodu.