Dokonalý účes pod stromeček

Vánoce se blíží a vy si nevíte rady při výběru dárku pro vaše členky rodiny či kamarádky? Máme pro vás tip na praktické pomocníky k úpravě účesů od francouzské značky BaByliss Paris. Nová rozevíratelná kulma C112E a parní žehlička ST595E jsou obě elegantní a pracují rychle a šetrně. Udělají tak radost každé ženě, která touží po perfektním účesu.

Pokud žena touží po elegantním hladkém účesů, s vyrovnáním neposlušných kadeří pomůže nová parní žehlička na vlasy BaByliss Paris ST595E.

Díky funkci napařování je narovnávání vlasů velmi účinné a zároveň šetrné. Jemná pára proniká k vlasům 16 tryskami v keramických deskách o šíři 36 mm. Použití parní žehličky je jednoduché – stačí čistou vodou naplnit nádržku s obsahem 30 ml a podle typu vlasů nastavit požadovanou intenzitu páry a teplotu destiček. Tu je možné zvolit v rozmezí od 170 do 210 stupňů. Žehlička je vybavena pro vyšší bezpečnost funkcí automatického vypnutí a do výbavy patří také odnímatelný nástavec hřebenu, silikonový návlek pro snadnější použití, tepelná podložka a 2,5 metru dlouhý kloubový napájecí kabel.

Doporučená akční cena BaByliss Paris ST595E je 3 990,- Kč a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

S úpravou účesu plného okouzlujících loken pomůže nová rozevíratelná kulma na vlasy BaByliss Paris C112E.

Stačí podle typu vlasů zvolit jeden ze 3 stupňů teploty, kterou je možné nastavit až na 200 °C, a zmáčknout tlačítko na rozevření topného tělesa. Tělesa o délce 36 mm jsou vyrobena z křemenné mechaniky, což zaručuje šetrnou úpravu. A pak už jen zbývá mezi ně umístit pramínky vlasů, otáčet postupně o 180° a pomalu klouzat po pramíncích dolů. Kulma také umožňuje aplikaci chladného vzduchu. Vyšší bezpečnost zaručuje funkce automatického vypnutí. Pro komfortní užívání a snadnou manipulaci je vybavena funkcí rychlého nahřátí, studenou špičkou, tepelnou podložkou a 2,5 m kloubovým napájecím kabelem. 

Doporučená akční cena BaByliss Paris C112E je 2 190,- Kč a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.