Hecht nabízí akumulátorově-kompatibilní zahradní techniku. Šetříte tak přírodu i svou peněženku

Pokud si pořizujete akumulátorovou zahradní techniku, již nemusíte utrácet stále dokola za různé typy akumulátorů. Společnost Hecht  totiž nabízí sérii výrobků zahradní techniky – tzv. „accu program“, který umožňuje napájet několik zařízení jediným typem akumulátoru. Odpadá tak nutnost utrácet za různé typy akumulátorů k různým strojům.

Jaké zahradní stroje lze pohánět akumulátorem?

„Moderní akumulátory díky své kapacitě umožní mimo jiné smysluplné využití napájení různých strojů a zahradní techniky. Při práci šetříte životní prostředí, nejste omezováni žádnými kabely a pracujete s bezpečným napětím. Při práci se sekačkou  nemusíte neustále hlídat, abyste za ní taženým kabelem něco nerozbili, neponičili čerstvě rozkvetlý záhon, nebo ještě hůř – abyste kabel nepřesekli. V neposlední řadě je nutné podotknout, že akumulátorové stroje jsou o poznání méně hlučné a že zároveň při práci nedýcháte jedovaté spaliny jako u strojů se spalovacím motorem,“ říká Petr Tichý, Hecht.

V rámci accu programu 5040  si můžete pořídit řadu akumulátorově kompatibilních strojů: zahradní sekačky, pily, křovinořezy, fukary, plotostřihy nebo provzdušňovač či vyžínač. Společnost Hecht tento accu program průběžně rozšiřuje.

Ucelený accu program pro zahradu i dílnu

Accu program 5040 doplňuje accu program 1278 , který nabízí akumulátorovou kompatibilitu pro kompletní nářadí do dílny. Mezi hlavní výhody akumulátorového nářadí patří, stejně jako u zahradní techniky, nezávislost na elektrické síti, a především bezpečnost. Nemusíte tahat dlouhé přívodní kabely a eliminuje se možnost zakopnutí o kabel nebo úraz při náhodném poškození izolace kabelu. Accu program 1278 nabízí například několik typů vrtaček, pilu ocasku, kotoučovou pilu, přímočarou pilu, LED svítilnu, úhlovou brusku, bourací kladivo a rázové utahováky.

Tip na závěr

„V rámci accu programu si dobře vystačíme pouze s dvojicí akumulátorů: jeden používáme a současně druhý nabíjíme – energie nám tedy nikdy nedojde,“ uzavírá Petr Tichý, Hecht.