Právě se nacházíte:

Pizzerie Čertovna Úštěk

Pizzerie Čertovna Úštěk nabízí romantické posezení v historickém objektu při Pikartské věži v samotném centru městečka Úštěk. Historie tohoto objektu sahá do poloviny 17. století, kdy je datována jeho výstavba. O několik desítek let později příslušelo k tomuto domu pivováreční právo. V současné době je objekt chráněnou historickou památkou.

V roce 2009 byl tento barokní objekt zakoupen manželi Loudalovými a zrekonstruován do současné podoby restaurace. Vzhledem k jeho lokalizaci nabízí pizzerie Úštěk kromě vyhlášených pokrmů také zážitek spojený s historickou hodnotou pizzerie. Ze zadní části restaurace je nádherný výhled na nedalekou Kalvárii Ostré. V naší pizzerii tak nabudete vícero zážitků na jednom místě.

Nabídka pokrmů pizzerie Úštěk vychází z dlouholetých zkušeností manželů Loudalových, které získali během svého pobytu za oceánem. Během 25 let vybudovali síť na rozvoz pizzy, která byla roku 2002 vyhlášena mezi Top 100 Hot Independent Chains in the United States of America. Své zkušenosti nyní vložili do pizzerie Čertovna Úštěk, čímž zdejším zákazníkům přináší neobyčejný kulinářský zážitek z pokrmu tolik typického na novém kontinentu.
Příprava každého pokrmu vychází z unikátní rodinné receptury, naše jídla si tak v této podobě vychutnáte pouze u nás. Pro přípravu pokrmů používáme pouze kvalitních a čerstvých surovin a pravou 100% mozzarelu.
 
Naše pizzy si můžete vychutnat i doma. Chystáte-li doma pohoštění nebo si jen chcete užít volný večer, nabízíme pro vás možnost využít rozvoz jídel. Pokud naopak pořádáte oslavu rozsáhlejšího charakteru, raut nebo například svatbu, pak jsme tu i pro vás. V našich romantických prostorách vynikne formální i neformální podtext oslavy jakékoli příležitosti.