PRÉMIOVÝ BLUETOOTH REPRODUKTOR SSS 6200N

11. 03 2018 | Také jste rodiči školačky, školáka či studentky nebo studenta? Co dělají nejradši ve svém volném čase? Pokud bychom zpracovali anketu, pak položka UČÍ SE by byla možná prázdná. I když je období těsně před přijímacími zkouškami na víceletá i klasická gymnázia a blíží se období maturit a přijímacích zkoušek na klasické střední školy a následné školy, velká změna mnohde v přístupu k učení vidět není. Pokud u vašich dětí je, pak jste šťastným rodičem!  

Většina dospívajících však ve svém volném čase poslouchá muziku – ať již jako kulisu nebo jako doprovod ke svému dalšímu muzicírování či tvoření tanečních a sportovních performance.

Třeba motivace k učení může být i slib kvalitního bluetooth reporduktoru. SENCOR nyní nabízí bluetooth reproduktor SSS 6200.

Tento reproduktor je konstruován z kvalitní oceli a reproduktory jsou pokryty prémiovou látkou, která má na sobě úpravu proti vsáknutí vody a vytváření nevzhledných map.

SSS 6200N je kompaktní prémiový reproduktor, se kterým si můžete pouštět svoji oblíbenou hudbu z vašeho telefonu či tabletu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem až 15 metrů. O silný a čistý zvuk se postarají čtyři reproduktory o maximálním výkonu 20W a možnost volby ekvalizéru přímo na reproduktoru. Díky velké dobíjecí baterii o kapacitě 4000mAh můžete přehrávat hudbu až 8 hodin. Reproduktor je vybaven NFC technologií, pomocí které lze reproduktor snadno a rychle spárovat s vaším telefonem. Elegantní vzhled reproduktoru získal prestižní ocenění Reddot Design Award 2016. SSS 6200N pro vás může být perfektním společníkem v jakékoli situaci a kamkoli jdete.

SSS 6200 je k dispozici v barvě béžové a černé.

Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 6200 je k dostání za cenu 1599 Kč.

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO