PRÉMIOVÝ BLUETOOTH REPRODUKTOR SSS 6200N

Také jste rodiči školačky, školáka či studentky nebo studenta? Co dělají nejradši ve svém volném čase? Pokud bychom zpracovali anketu, pak položka UČÍ SE by byla možná prázdná. I když je období těsně před přijímacími zkouškami na víceletá i klasická gymnázia a blíží se období maturit a přijímacích zkoušek na klasické střední školy a následné školy, velká změna mnohde v přístupu k učení vidět není. Pokud u vašich dětí je, pak jste šťastným rodičem!  

Většina dospívajících však ve svém volném čase poslouchá muziku – ať již jako kulisu nebo jako doprovod ke svému dalšímu muzicírování či tvoření tanečních a sportovních performance.

Třeba motivace k učení může být i slib kvalitního bluetooth reporduktoru. SENCOR nyní nabízí bluetooth reproduktor SSS 6200.

Tento reproduktor je konstruován z kvalitní oceli a reproduktory jsou pokryty prémiovou látkou, která má na sobě úpravu proti vsáknutí vody a vytváření nevzhledných map.

SSS 6200N je kompaktní prémiový reproduktor, se kterým si můžete pouštět svoji oblíbenou hudbu z vašeho telefonu či tabletu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem až 15 metrů. O silný a čistý zvuk se postarají čtyři reproduktory o maximálním výkonu 20W a možnost volby ekvalizéru přímo na reproduktoru. Díky velké dobíjecí baterii o kapacitě 4000mAh můžete přehrávat hudbu až 8 hodin. Reproduktor je vybaven NFC technologií, pomocí které lze reproduktor snadno a rychle spárovat s vaším telefonem. Elegantní vzhled reproduktoru získal prestižní ocenění Reddot Design Award 2016. SSS 6200N pro vás může být perfektním společníkem v jakékoli situaci a kamkoli jdete.

SSS 6200 je k dispozici v barvě béžové a černé.

Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 6200 je k dostání za cenu 1599 Kč.