Právě se nacházíte:

Připravena na cesty

Je jedno, jestli cestujete s velkým kufrem nebo příručním zavazadlem. Při balení se počítá každý centimetr. Kromě výrobců kosmetiky se této tradiční ženské výzvy dokonale zhostila i francouzská značka BaByliss, která ještě před začátkem letní sezóny uvedla na český trh tři neocenitelné pomocníky na úpravu vlasů v cestovním mini balení. Aby vaše koruna krásy byla dokonalá za všech okolností a v zavazadle zůstalo dost místa i na shopping. Všechny jsou přizpůsobeny pro použití v 240 V i 120 V elektrické zásuvce, takže na cestách vás nezaskočí ani případné technické problémy.  

Krásné vlny i hladký účes dosáhnete pomocí mini žehličky na vlasy BaByliss i-Curl H110E. Je velká pouze 18 cm, a přitom se postará o úpravu vlasů podle vaší aktuální nálady. Při teplotě max. 180 ° C dosáhnete zvlnění i vyrovnání, povrchová úprava Satin Touch je přitom k vlasům maximálně šetrná.
Doporučená cena H110E: 749 Kč

Pokud si neumíte představit svůj účes bez pevných vln, pořiďte si do cestovní výbavy mini kulmu BaByliss H120E. Kromě kompaktního provedení zaujme i speciálním tvarem loknovací části, který zkrátí čas úpravy na minimum. Aby vlasy netrpěly, povrch je potažen keramickou vrstvou.
Doporučená cena H120E: 849 Kč

Mini žehlička na vlasy BaByliss H100E je model, který bez problémů schováte i do kabelky. Pro případ, že potřebujete zkrotit své vlny, tak máte po ruce šikovného pomocníka, který se během chvilky zahřeje na teplotu 200 °C. Žehlící plochy s rozměrem 14 x 60 mm a povrchovou úpravou Satin Touch se postarají o váš elegantní hladký účes kdekoliv na světě.
Doporučená cena H100E: 649 Kč

Chcete-li během dovolené omezit čas strávený v koupelně na minimum, a přitom vypadat stále upraveně, stáhněte po skvělém řešení, kterým je mini žehlící kartáč BaByliss H130E. Na první pohled vypadá jako běžný kartáč. Jeho na 180 °C vyhřívané štětiny s povrchovou úpravou Satin Touch doplněné silikonovými a plastovými hroty však vlasy nejen krásně vyrovnají, ale zároveň jim dodají krásný lesk a objem.
Doporučená cena H130E: 799 Kč