Propojení sportu a elegance? Poznejte kouzlo athleisure stylu

Objevte kouzlo athleisure stylu a kombinujte zdánlivě nekombinovatelné: sportovní a elegantní městský styl. Mějte šmrnc a buďte vidět. A jak na to? Dejte prostor fantazií, propojujte různé druhy oblečení nebo jen doplňky. Košili můžete zkombinovat se sportovními leginami či tepláky, letní šaty i tylovou sukni s teniskami, uhlazený městský outfit oživte sportovním batohem a kšiltovkou nebo naopak ke sportovnímu oblečení si vezměte šperk a kabelku.     

Athleisure stylu sluší batohy, tipy na vybrané zde:   

Prostorné batohy Eastpak Padded Pakr 
Ikonické městské i sportovní batohy, které mají šmrnc. Disponují velkým 24litrovým prostorem, kam se pohodlně vejde vše, co potřebujete s sebou včetně laptopu, a přední kapsou na zip na drobnosti. Zároveň má polstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. Hodí se k džínům i šatům nebo sukni, doplnit je můžete teniskami, stejně jako balerínami. K dostání jsou od 900 Kč a je na ně záruka 30 let. 
  
Elegantní kompaktní batohy Eastpak Casyl 
Jednoduchý klasický batoh, který disponuje jednou hlavní kapsou, je doplněný elegantní koženou páskou. Praktický a přesto elegantní batoh nabízí 10,5litrový prostor, kam se vejde vše potřebné. Hladký a elegantní design umožňuje neomezené kombinace s outfity. Hodí se k maxi sukním, leginám i společenským kalhotám nebo kraťasům. K dostání jsou od 900 Kč a je na ně 30 let záruka.