Silný vítr - popadané stromy

Hasičské jednotky, profesionální i dobrovolné vyjely 12. 9. od 20:47 do 6:16 v Ústeckém kraji k 16 zásahům, kdy odstraňovali silným větrem poražené stromy nebo ulomené větve bránící provozu na silnicích. Nejvíce zásahů bylo v okresu Louny - 9. Ve všech devítí případech odstraňovali hasiči pomocí motorových pil stromy ze silnic...

Hasičské jednotky, profesionální i dobrovolné vyjely 12. 9. od 20:47 do 6:16 v Ústeckém kraji k 16 zásahům, kdy odstraňovali silným větrem poražené stromy nebo ulomené větve bránící provozu na silnicích.

Nejvíce zásahů bylo v okresu Louny - 9. Ve všech devíti případech odstraňovali hasiči pomocí motorových pil stromy ze silnic a to u obcí nebo přímo v obcích: Dolánky, Počedělice, Líšťany, Podbořany, Sinutec, Deštnice, Hřivice, Dobříčany, Orasice. V okresu Litoměřice zasahovali hasiči třikrát. V obci Štětí - Počeplice spadla lípa na kapličku. Stromy na vozovku spadly u obcí Bříza a Libochovice. Okres Chomutov - strom na silnicei u obce Rokle. Okres Děčín - strom na silnici v Hřensku. Teplice - strom na silnici - obec Letov. Ústí nad Labem - strom na silnici - Zubrnice.