SVÍTIDLA Z PRECIOSY OBLETÍ SVĚT, ZAČÍNAJÍ NA PAŘÍŽSKÉM MAISON & OBJET

Na výstavě Maison & Objet společnost Preciosa letos uvedla nové kolekce v unikátní hravé prezentaci, představila také nově spuštěný e-shop a rozrůstající se síť retailových partnerů, čímž se ve svém úsilí rozzářit svět českým křišťálem posouvá zase o krok dopředu.  

Maison & Objet byl jedinečnou příležitostí prohlédnout si novinky i stávající kolekce společnosti a ocenit tak tradici a krásu českého sklářského řemesla. „Nový rok je časem bilancování, za námi stojí staletí sklářské tradice a sada úspěchů na mezinárodním poli designu. Nyní bychom se rádi ještě více zaměřili na vývoj kolekcových svítidel a jednotlivce po celém světě, kteří hledají neotřelé způsoby osvětlení,“ řekl Vojtěch Malina, obchodní ředitel

Světelné kolekce společnosti Preciosa zahrnují širokou škálu různých druhů svítidel ve třech kategoriích: historický design, současný design a nové interpretace. Kolekce Solitaires navíc nabízí řadu současných svítidel, nástěníků a lamp.

Preciosa Lighting je založená na odkazu a dědictví českého sklářství a rozvíjí výrobu křišťálových svítidel již od roku 1724. Ctí a respektuje tradici a um českých sklářů, přičemž je transformuje do novodobého kontextu zapojením neotřelých nápadů současných designérů a technologických možností. Výsledkem je unikátní portfolio produktů, které šíří tuto myšlenku a odkaz do celého světa.