Jsem v naší koalici velice spokojený. Když jste ve vládě, tak jsou lidské vztahy strašně důležité. V pořadu Partie na CNN Prima NEWS to v neděli řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Nováčci ve vládě možná nejsou až tak kompetentní, ale člověk jim odpustí, dodal ministerský předseda.